Asosiy kontentga oʻtish
Chat
  • O'Z
  • РУ

Bildirishnoma

E‘lon berish
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8
Reklama qilishKoʻtarish

Jismoniy shaxs

Turarjoy turi: Ikkilamchi bozor

Xonalar soni: 1

Umumiy maydon: 62.50

Qavati: 4

Uy qavatliligi: 8

Qurilish turi: Gʻishtli

Rejasi: Alohida ajratilgan

Uy qurilgan/topshiriladigan yil: 2019

Sanuzel: Alohida

Mebelli: Yoʻq

Shiftining balandligi: 3.50

Yaqinida joylashgan: turargoh, Bolalar bogʻchasi, Supermarket, doʻkonlar, Bekatlar, Kasalxona, poliklinika, Park, yashil zona, Maktab, Restoran, kafelar, Bolalar maydonchasi

Taʼmiri: Oʻrtacha

Vositachilik haqqi: Yo’q

Tavsif

Срочно продаётся кирпичная квартира 62,5 м² - 55 000 у.е. (Возможна ипотека)

Дом: 8-этажный дом, квартира на 4 этаже, 1 комната (можно переделать в 2)

Наличие кадастра (дом 2019 года)
Высота потолков 3.5 метра
Метро, парк, магазины, школы - в пешей доступности
Зелёная зона
Раздельный санузел

Район: Сергели

Цена: 55 000 у.е.
(≈ 880 $/м²)

Телефон: 91 311 97 00 (владелец)
ID: 64309639

Sotuvchiga murojaat qilish

Mirsaid

OLXda mart, 2026 beri

So'nggi faollik 03-may, 2026

xxx xxx xxx

Joylashtirildi 30/04/2026

Срочно продается квартира, Сергели 1/4/8

55 000 у.е.

Kelishilgan

Foydalanuvchi

Joylashuv

Location

Toshkent, Sirg‘ali tumani

Toshkent viloyati

Телефонингиз учун бепул илова