Hp OmniBook X Flip Ultra 5-226V/16GB/512 gb /16.0" 2K IPS
Reklama qilishKoʻtarish
Biznes
Holati: Yangi
Ekran diagonali: 16"-17"
Noutbuk markasi: HP
Tavsif
Hp OmniBook X Flip /Intel Core Ultra 5-226V/RAM 16GB/512 gb SSD/16.0" 2K IPS LED
Premium transformatsiyalanuvchi ultrabuk — kuch, dizayn va innovatsiya bir qurilmada
Yangi avlod unumdorligi
Kuchli Intel Core Ultra 5 226V protsessori va Intel Arc 130V grafikasi yuqori tezlikda ishlashni ta’minlaydi. Video montaj, dizayn ishlari yoki kundalik vazifalar — hammasi tez va qulay.